Службы контроля качества

Оставьте Ваш отзыв о работе клиники

Обязательное поле

Как Вас зовут? (имя, или полное ФИО)
Что Вы о нас думаете?

В данной клинике была первый раз. Делала здесь УЗИ. Всё понравилось. Консультацию специалист предоставил, всё объяснил, всё рассказал мне. На процедуре чувствовала себя комфортно, хорошо. Рабочее место специалиста и кабинет находились в чистом состоянии. Доктор был приветливым. Сервис здесь очень быстрый, все вовремя. Приняли по записи. Всю документацию предоставили. Рекомендую клинику КДС!

Елена

Хочу висловити щіру подяку лікарю-травматологу, ортопеду Бомбару Ігорю Васильовичу за високий професіоналізм, увжне ставлення до пацієнта.
Завдяки його зусиллям я отримую кваліфіковану медичну допомогу, яка дозволяє мені рухатись без болю та жити повноцінним життям.
Також було приємним спілкування з працівниками реєстратури.
Дуже Вам вдячна!

Людмила Николаевна

Я задоволена. Персонал уважний, пунктуальний, доброзичливий. Приємно те, що призначається лікування і до пацієнта ставлення як до людини що тривожиться за себе і пацієнт отримує змістовну консультацію щодо проблеми та лікування. Дякую пульманологу і за консультацію і за терпіння.

Ніна

Двічі відвідувала Клініку, маючи проблеми шлунково-кишкового тракту. Була приємно вражена дбайливим ставленням персоналу, високою кваліфікацією лікарів і демократичними цінами. З особливою вдячністю згадую Аіду Фірдовсіївну Шаріфову та Леоніда Леонідовича Павловського.

Зелінська Яніна Іванівна

В этой клинике была первый раз. Ходила на узи молочных желез.
Пришла немного раньше чем была записана, приняли без проблем. Была у доктора Сичова Дарья, после узи всё мне объяснила, ответила на все мои вопросы. Все хорошо

Дарья

Лікар-дерматолог Бризицька Оксана Миколаївна продіагностувала мене, призначила лікування, відповіла на всі мої питання, а їх було багато і не тільки за поточними симптомами. Я побачив певний комплексний підхід до моєї шкіри. Дуже приємна у спілкуванні людина. Також приємно здивувало те, як лікарка була на моїй стороні у спілкуванні зі страховою і таки відстояла мої права перед ними. Я задоволений візитом!

Андрій Черномордов

Отличная клиника. Рекомендую. Профессиональные врачи, доступные цены.

Денис

Очень хорошая клиника. Удобное место расположения, сервис и цены.

Анна

Последние отзывы о врачах